Найкраща якість транспортних послуг
Транспортні послуги
Ми автоматизували весь процес логістики, а це означає, що вам не потрібно витрачати час на заповнення заявок на платформах, хвилюватися чи буде доставлено товар вчасно та за правильною адресою. Увесь процес займе декілька хвилин і у вас буде прямий зв’язок з перевізником.
Послуги, які ми надаємо:
FTL/LTL
Вам необхідні індивідуальні транспортні рішення? Наші досвідчені співробітники гарантують безперебійну роботу завдяки глибоким знанням галузі. Ми знайдемо найбільш економічний спосіб транспортування Ваших вантажів і забезпечимо їх професійну обробку. На першому місці завжди стоять найвищу якість і надійність.
Посилкові послуги
Завдяки партнерським угодам з компаніями в сфері IT технологій, а також у транспортній та кур'єрської сферах, ми пропонуємо вам цілий комплекс логістичних інструментів і послуг в секторі електронної комерції.
Митно-брокерські послуги
Комплекс брокерських послуг з митного очищення товарів та автомобілей, а також послуги зі зберігання товарів на митних складах та СТЗ. Співпраця з досвідченими митними брокерами нашої компанії гарантує Вам мінімізацію митних ризиків, проведення митно-брокерських послуг «під ключ» в короткі строки, якісну і професійну брокерську підтримку на всіх етапах зовнішньо-економічної діяльності.
Made on
Tilda